home-icon/About us / Job offers / Inżynier Utrzymania Ruchu

Inżynier Utrzymania Ruchu

Data publikacji

24/06/2024

Data wygaśnięcia

Dział

Zespół Techniczny

Miejsce

Ożarów Mazowiecki

arrow-white

Pobierz ofertę jako PDF

download-icon

Jakie zadania Ci powierzymy?

  • pracę przy specyfikacji, a następnie uruchomieniu maszyn

  • współpracę z dostawcami w czasie uruchamiania, odbioru, serwisu oraz napraw maszyn i urządzeń

  • administrowanie i realizacja planów konserwacji, przeglądów i remontów maszyn, urządzeń oraz infrastruktury

  • opieka nad umowami serwisowymi

  • współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie serwisu parku maszynowego

  • planowanie zakupu części zamiennych

  • zarządzanie dokumentacją techniczną

  • szkolenie pracowników w zakresie diagnostyki i naprawy maszyn i urządzeń (wdrożenie TPM)

  • rozwiązywanie problemów technicznych

  • analiza przyczyn awarii i podejmowanie środków zapobiegawczych

Jakich kwalifikacji wymagamy?

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną oraz czytania schematów elektrycznych

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

  • gotowość do pracy zmianowej oraz awaryjne przyjazdy do zgłoszeń nagłych po godzinach pracy

  • sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy

  • mile widziana:

    • znajomość obsługi systemów inteligentnego zarządzania budynkami BMS,
    • doświadczenie w pracy z urządzeniami próżniowymi,
    • uprawnienia SEP gr. 1 i 2 E

Dlaczego my?

VIGO to zespół ludzi otwartych i ciekawych świata oraz technologii. Ludzi, którzy nieustannie poszukują rozwoju i nowych rozwiązań. Działając na rynku od tylu lat, niczego nie cenimy bardziej niż ludzi, z którymi pracujemy, ponieważ VIGO to ludzie, którzy w nim pracują.